Elementor

Page builder

Profi stránky bez kódování snadno a rychle

co je to elementor?

VYCHYTANÝ PAGE BUILDER

Elementor je našlápnutý plugin pro WordPress, se kterým se dají vykouzlit úžasné stránky, které navíc plní všechny funkce profesionálního webu. Jednoduše nainstalujete plugin do WordPressu a můžete svištět na vlnách kreativity. Jeho ovládání je jednoduché, intuitivní a za krátkou dobu můžete vytvořit luxusní web , který Vám bude každý závidět.

Nabízí neomezené možnosti v úpravách designu. Budete mít pod kontrolou barvy, texty, obrázky, velikosti, možnost umístit cokoliv kamkoliv a mnohem více. Obsahuje desítky užitečných widgetů jako například sociální ikony, mapy, kontaktní formulář, YouTube video atd. S pluginem dostanete také knihovnu přednastavených šablon, které můžete ihned použít. Z nástrojů obsažených v Elementoru je zajímavý například nástroj pro úpravu responzivity pro mobilní zařízení a tablet. Prostě všechno super! Navíc nabízí bezplatnou verzi.

Device Slider

elementor

free

Bezplatná verze

elementor

pro

Placená verze

KDE ZAČÍT?

naučte se pracovat s elementorem

Pro záčatek potřebujete doménu a hosting, redakční systém WordPress a plugin Elementor.  Pokud Vás zajímá, jak správně nainstalovat website builder Elementor do WordPressu, vytvořila jsem pro Vás video návod.  Níže najdete Elementor on-line kurz, kde se naučíte pracovat s Elementorem a vytvoříte si web od A po Z! 

elementor

online kurz

Naučte se pracovat s Elementorem a vytvořite si vlastní webové stránky.

Copyright © 2021 Cooleb

Veronika Červenková
IČO: 046 66 143

Telefon: 776 767 009
Email: web@cooleb.cz