Elementor

Profi stránky snadno a rychle

co je to elementor?

VYCHYTANÝ PAGE BUILDER

Elementor je našlápnutý plugin pro wordpress, se kterým se dají vykouzlit úžasné stránky, které navíc plní všechny funkce profesionálního webu. Jednoduše nainstalujete plugin do wordpressu a můžete svištět na vlnách kreativity. Jeho ovládání je jednoduché, intuitivní a za krátkou dobu můžete vytvořit luxusní web , který Vám bude každý závidět. Nabízí neomezené možnosti v úpravách designu. Budete mít pod kontrolou barvy, texty, obrázky, velikosti, možnost umístit cokoliv kamkoliv a mnohem více. Obsahuje desítky užitečných widgetů jako například sociální ikony, mapy, kontaktní formulář, youtube video atd. S pluginem dostanete také knihovnu přednastavených šablon, které můžete ihned použít. Z nástrojů obsažených v Elementoru je zajímavý například nástroj pro úpravu responzivity pro mobilní zařízení a tablet. Prostě všechno super! Navíc nabízí bezplatnou verzi.

co obsahuje bezplatná verze

co obsahuje bezplatná verze

co obsahuje placená verze

KDE ZAČÍT?

naučte se pracovat s elementorem

Nejprve si stáhněte Elementor page builder. Nainstalujte plugin do vašeho WordPressu. Pokud Vás zajímá, jak nainstalovat Elementor do WordPressu, vytvořila jsem pro Vás video návod, který najdete pod tímto textem. Níže si stáhněte zdarma můj e-book JAK PRACOVAT S WIDGETY V ELEMENTORU. Můžete začít tvořit.

Elementor kurz již brzy

návod zdarma

Chcete se dozvědět jak pracovat s nástroji v Elementoru?

Stáhněte si ZDARMA 1. díl e-booku. Podrobně se dozvíte, jak pracovat s vnitřní sekcí, obrázkem a nadpisem.

Stáhněte si e-book v hodnotě 290 kč ZDARMA.

kdo jsem

Specialistka přes Elementor pro

Veronika Červenková je web designérka s obrovskou vášní k tvorbě webů, grafickému designu a Elementor page builderu. Tvoří interaktivní a moderní webové stránky na míru. Má cit pro design a dokáže se do Vás vcítit. Výsledek bude elegantní, moderní, minimalistický, nebo klidně ujetý. Takový, jaký si budete přát.