Reference

Naši spokojení klienti

Máme za sebou desítky úspěšných projektů.

Tvorba webových stránek

Máme za sebou desítky uskutečněných projektů. Od prodejních stránek, redesign, až po velké firemní weby. Webové stránky tvoříme v redakčním systému WordPress s Elementorem Pro.

George Jeremenko Jr
ECC
Read More
Veronika at COOLeb is highly recommended! We were struggling to come up with a professional solution for one of our joint venture websites, with our internal graphics personnel versed in print, not web, and handed whatever we had to Veronika... who then masterfully came up with the design and functionality we absolutely loved. She then proceeded to give our team training so we had the confidence to make changes and replicate the WordPress and Elementor website on our own for future JVs. Nothing but rave reviews from our entire team. We will certainly be working with COOLeb on our next project.
Kateřina Kašparová
Read More
Velice děkuji za opravdu kvalitní školení tvorby webu (worpdress, elementor) - za pouhých 5 hodin jsem se naučila postavit web komplet od základů, a to včetně i hodně zajímavých detailů a vychytávek... Lektorka Veronika je prostě skvělá - umí vše dobře vysvětlit, názorně předvést a vést člověka krok za krokem. Je milá, vstřícná a nadmíru ochotná. A neplýtvá časem klienta - doslova ani vteřinou, vše pečlivě a zodpovědně měří. Toto školení jsem si maximálně užila a moc za něj děkuji! Posunulo mě to tak daleko, kam bych nikdy nevěřila, že mohu v ovladatelnosti adminu webu dosáhnout. Služby Cooleb mohu jen a jen doporučit!

Grafické práce

Grafika je náš denní chleba. Je libo webdesign, logomanuál nebo billboard do vaší ulice? Není poblém!

Petr Stonavský
www.boogiehouse.cz
Read More
Cooleb se nám stará o veškeré grafické materiály pro naší restauraci. Práce je vždy kvalitní a dodána včas. Doporučujeme!

Kurzy

Tvoříme pro Vás praktické kurzy, ve kterých se naučíte pracovat s Elementorem a Wodpressem. Kurzy jsou jednoduché a srozumitelné v podobě video návodů.

Eva Bernardová
www.evabernardova.cz
Read More
Hledala jsem šablonu, která by mi dovolila si web vytvořit podle sebe a našla skvělý Elementor kurz - jak vytvořit web od cooleb.cz. Podle kurzu jsem si vše nastavila a moc mi pomohla super zpracovaná videa, podle kterých se dá sestavit vše co Elementor free verze nabízí. Když jsem potřebovala poradit a nasměrovat, dostalo se mi podpory v FB skupině i na e-mailu a díky tomuhle kurzu, ke kterému mám přístup si mohu upravovat web podle svého a kdy je potřeba. Kurz bych doporučila všem, kteří si chtějí sami vyzkoušet tvorbu webu, popustit uzdu své kreativitě a představivosti. V lekcích najdete vše co je potřeba pro fungující web a cenově je to taky pecka.