Reference

Naše uskutečněné projekty

Máme za sebou desítky úspěšných projektů v oboru grafiky, tvorby webových stránek a online kurzů. Těšíme se na další!

Tvorba webových stránek

Máme za sebou desítky uskutečněných projektů. Od prodejních stránek, redesign, až po velké firemní weby. Webové stránky tvoříme v redakčním systému WordPress s Elementorem Pro.

Jitka Vystejnová
www.pilateskdykoli.cz
Read More
Pavla z Cooleb mi vytvořila prima prodejní stránku pro můj Pilates kurz, také pro to pokračujeme dál a ladíme i web k dokonalosti .-) Jasná a věcná, profesionální komunikace, sumasumárum báječná spolupráce. Díky díky.

Grafické práce

Grafika je náš denní chleba. Je libo webdesign, logomanuál nebo billboard do vaší ulice? Není poblém!

Petr Stonavský
www.boogieouse.cz
Read More
Cooleb se nám stará o veškeré grafické materiály pro naší restauraci. Práce je vždy kvalitní a dodána včas. Doporučujeme!

Kurzy

Tvoříme pro Vás praktické kurzy, ve kterých se naučíte pracovat s Elementorem a Wodpressem. Kurzy jsou jednoduché a srozumitelné v podobě video návodů.

Eva Bernardová
www.evabernardova.cz
Read More
Hledala jsem šablonu, která by mi dovolila si web vytvořit podle sebe a našla skvělý Elementor kurz - jak vytvořit web od cooleb.cz. Podle kurzu jsem si vše nastavila a moc mi pomohla super zpracovaná videa, podle kterých se dá sestavit vše co Elementor free verze nabízí. Když jsem potřebovala poradit a nasměrovat, dostalo se mi podpory v FB skupině i na e-mailu a díky tomuhle kurzu, ke kterému mám přístup si mohu upravovat web podle svého a kdy je potřeba. Kurz bych doporučila všem, kteří si chtějí sami vyzkoušet tvorbu webu, popustit uzdu své kreativitě a představivosti. V lekcích najdete vše co je potřeba pro fungující web a cenově je to taky pecka.