Co je to Elementor?

Co je to Elementor

Pokud se zajímáte o tvorbu webových stránek, už si nějaké tvoříte, nebo si chcete stránky vytvořit, tak jste určitě narazili na page builder jménem Elementor. V dnešním článku Vám vysvětlím, co to vlastně ten Elementor je a proč stojí za vyzkoušení.

Co to je Elementor

Elementor je page builder. Tzn. že je to nástroj pro tvorbu webových stránek. Tento nástroj je určený pro WordPress a obsahuje spoustu vychytávek, které Vám otevřou dveře do světa tvorby webu tak, jak jí neznáte. Pokud jste uživatel/ka WordPress, budete překvapeni jaké krásné možnosti má pro Vás Elementor připravené.

Jeho ovládání je intuitivní a během chvilky si dokážete vytvořit profi stránky, které Vám budou všichni závidět. Obsahuje více než 90 widgetů (pluginů), které vkládáte stylem drag and drop (přetáhnout z jednoho místa do druhého). Nabízí desítky šablon od profesionálních webdesignerů, které stačí jen integrovat a můžete plnit obsahem. A hlavně… Elementor nabízí verzi ZDARMA!

PRO verze vs FREE verze

Co obsahuje PRO verze oproti FREE verzi?

Elementor FREE

Elementor PRO

Elementor PRO je opravdu nadupaný!

A kolik to stojí?

V základní verzi je Elementor zdarma. Myslím, že je dobré si vyzkoušet free verzi a rozhodnout se, zda pro Vás tento nástroj bude vhodný. Jak stáhnout a nainstalovat Elementor FREE na váš WordPress se dozvíte na tomto odkazu

Elementor poskytuje balíčky v závislosti na počtu webových stránek, na kterých ho chcete mít licenci umístěnou.

Essential

Tento balíček stojí 49USD/rok (cca 1.048Kč) a obsahuje licenci pro jeden web. Je vhodný pro menšího podnikatele/lku, kteří chtějí webovou prezentaci. Je také vhodný pro osobní web nebo blog

Advanced

Tento balíček je na Elementor stránkách poněkud skrytý. Naleznete ho na tomto odkazu. Obsahuje licence pro 3 webové stránky. Stojí 99USD/rok (cca 2.1188Kč). Je vhodný pro menšího/středního podnikatele/lku, kteří mají více webů (až 3 weby) nebo je plánují.

Expert

Tohle už je zajímavější balíček! Obsahuje 25 licencí za 199USD/rok (cca 4.258Kč) a je asi nejoblíbenější. Je vhodný pro freelancera, který se živý tvorbou webových stránek.

Studio

Tento balíček obsahuje 100 licencí za 499USD/rok (cca 10.678Kč) a je vhodný pro menší agenturu.

Agency

Na konec balíček pro pěkně našlapanou velkou agenturu, která tvoří webové stránky, jak na běžícím páse. 1000 licencí za 999USD/rok (cca 21.377Kč).

Tak jak se Vám líbí? Zatím nevíte? Vyzkoušejte Elementor ZDARMA a uvidíte jakým pro Vás bude skvělým parťákem!

Veronika Červenková

Veronika Červenková

Web/Elementor/grafika

Sdílejte článek

Pokud se Vám článek líbil, budeme rádi za sdílení!

O nás

Tvoříme webové stránky ve Wordpress s Elementorem, píšeme pro Vás články a tvoříme  návody o tvorbě webu.

Další články

Nejnovější video návody

Přehrát video

Sleva 50% na webhosting No limit od Wedos

Kód: WN241EJBXM Kupón platí do 30.6.2024.

Podpořte nás koupí

Chcete dostávat upozornění na nové články?